Yammer Post (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Groups
pt: Grupos

en: Article
pt: Artigo

en: Settings
pt: Configurações

en: Configuration
pt: Configurações

en: The primary identifier for a node.
pt: O identificador primário de um node.

en: The title of this node, always treated a non-markup plain text.
pt: O título deste node, sempre tratado como texto puro, sem marcação.

en: Are you sure you want to delete?
pt: Você tem certeza que deseja apagar?
