Yammer Post (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Groups
pt: Grupos

en: Article
pt: Artigo

en: Settings
pt: Definições

en: Configuration
pt: Configuração

en: The primary identifier for a node.
pt: O identificador primário de um nó.

en: The title of this node, always treated a non-markup plain text.
pt: O título deste nó, sempre tratado como texto simples.
