Yammer Post (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Groups
ro: Grupuri

en: Article
ro: Articol

en: Settings
ro: Setări

en: Configuration
ro: Configurație
