Yammer Post (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Groups
ru: Группы

en: Article
ru: Статья

en: Settings
ru: Настройки

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: The primary identifier for a node.
ru: Основной идентификатор материала.

en: The title of this node, always treated a non-markup plain text.
ru: Заголовок этого материала, обрабатывается как простой текст, без разметки.

en: Are you sure you want to delete?
ru: Вы уверены что хотите удалить?

en: Add one more
ru: Добавить ещё

en: Remove one
ru: Удалить одну

en: The name of the Group.
ru: Название Группы.

en: A module to integrate Yammer with Drupal 7
ru: Модуль для интеграции Yammer с Drupal 7
