Yammer Post (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Groups
sk: Skupiny

en: Article
sk: Článok

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: The primary identifier for a node.
sk: Hlavný identifikátor pre tento uzol.

en: Are you sure you want to delete?
sk: Naozaj chcete odstrániť?
