Yammer Post (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Groups
sl: Skupine

en: Article
sl: Članek

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Configuration
sl: Nastavitve
