Yammer Post (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Groups
sv: Grupper

en: Article
sv: Artikel

en: Settings
sv: Inställningar

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: The primary identifier for a node.
sv: Den primära identifieraren för en nod.

en: Are you sure you want to delete?
sv: Är du säker på att du vill radera?
