Yammer Post (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Groups
ta: குழுமம்

en: Article
ta: கட்டுரை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு
