Yammer Post (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Groups
tr: Gruplar

en: Article
tr: Makale

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: The primary identifier for a node.
tr: Düğümler için birincil belirteç.

en: The title of this node, always treated a non-markup plain text.
tr: Bu düğümün başlığı (biçimlendirilmemiş düz metin olarak işlem görür).

en: Are you sure you want to delete?
tr: silmek istediğinizden emin misiniz?
