Yammer Post (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Groups
ug: گۇرۇپپىلار

en: Article
ug: ماقالە

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Configuration
ug: لايىھە
