Yammer Post (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Groups
uk: Групи

en: Article
uk: Стаття

en: Settings
uk: Налаштування

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: The primary identifier for a node.
uk: Головний ідентифікатор для матеріалу

en: The title of this node, always treated a non-markup plain text.
uk: Заголовок цього матеріалу, обробляється як простий текст, без розмітки.

en: Add one more
uk: Додати ще

en: Remove one
uk: Вилучити одну

en: The name of the Group.
uk: Назва групи.

en: A module to integrate Yammer with Drupal 7
uk: Модуль для інтеграції Yammer з Drupal 7
