Yammer Post (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Groups
vi: Nhóm

en: Article
vi: Bài viết

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: The primary identifier for a node.
vi: Định danh chính cho một node.
