Yammer Post (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Groups
ar: المجموعات

en: Article
ar: مقال

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Configuration
ar: الضبط
