Yammer Post (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Groups
az: Qruplar

en: Article
az: Məqalə

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Configuration
az: Konfiqurasiya
