Yammer Post (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Groups
bo: ཚོ།

en: Article
bo: རྩོམ་ཡིག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད
