Yammer Post (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Groups
eo: Grupoj

en: Article
eo: Artikolo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Configuration
eo: Agordoj

en: The primary identifier for a node.
eo: La ĉefa identigilo por nodo.

en: The title of this node, always treated a non-markup plain text.
eo: La titolo de ĉi tiu nodo, ĉiam traktata kiel nemarkita plata teksto.
