Yammer Post (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Groups
es: Grupos

en: Article
es: Artículo

en: Settings
es: Configuración

en: Configuration
es: Configuración

en: The primary identifier for a node.
es: El identificador primario de un nodo.

en: Are you sure you want to delete?
es: ¿Seguro que desea eliminar?
