Yammer Post (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Groups
id: Grup-grup

en: Article
id: Artikel

en: Settings
id: Pengaturan

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: The primary identifier for a node.
id: Identifikasi primer untuk sebuah node.
