Yammer Post (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Groups
jv: Kelompok

en: Article
jv: Artikel

en: Settings
jv: Sétingan

en: Configuration
jv: Pangaturan
