Yammer Post (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Article
my: ဆောင်းပါး

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်
