Yandex.Metrics (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Submit
cs: Odeslat

en: Save
cs: Uložit

en: Roles
cs: Role

en: Month
cs: Měsíc

en: Week
cs: Týden

en: here
cs: zde

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
cs: Na každý řádek zadejte jednu cestu. Znak * je zástupný znak. Cesta může být například %blog pro stránku blogu nebo %blog-wildcard pro každý osobní blog. %front je úvodní stránka.

en: Today
cs: Dnes

en: Yesterday
cs: Včera

en: An error has occurred.
cs: Vyskytla se chyba.

en: Visitors
cs: Návštěvníci

en: Add to the selected roles only
cs: Přidat pouze k vybraným rolím

en: Add to every role except the selected ones
cs: Přidat ke všem rolím, kromě vybraných
