Yandex.Metrics (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: here
bo: འདིར།

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
bo: ཕྲེང་རེར་Drupal་གྱི་སྦྲེལ་ལམ་ཡིན་པའི་དྲ་ངོས་རེ་འཇུག་དགོས། ཡིག་འབྲུ་*་ནི་ཚབ་རྟགས་རེད། དཔེར་ན་%blog་ནི་ཟིན་བྲིས་དྲ་ངོས་དང་%blog-wildcard་ནི་མི་སྒེར་གྱི་ཟིན་བྲིས་ཡོངས་ཀྱི་སྦྲེལ་ལམ་ཡིན། ད་དུང་%front་མདུན་ངོས་རེད།

en: Today
bo: དེ་རིང

en: Reports
bo: སྙན་ཞུ

en: Add to every page except the listed pages.
bo: མངོན་འཆར་བྱས་མེད་པའི་དྲ་ངོས་ཡོངས་སུ་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ།

en: Add to the listed pages only.
bo: མངོན་པར་བྱེད་པའི་དྲ་ངོས་ཁོ་ནར་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ།

en: Role specific tracking settings
bo: སྤྱོད་མཁན་ལ་དམིགས་བསལ་ཅན་གྱི་རྗེས་སྙེག་སྒྲིག་འགོད་བྱེད་པ།

en: Add tracking for specific roles
bo: དམིགས་བསལ་ཅན་གྱི་སྤྱོད་མཁན་ལ་རྗེས་སྙེག

en: Page specific tracking settings
bo: དྲ་ངོས་ཀྱི་དམིགས་བསལ་ཅན་གྱི་རྗེས་སྙེག་སྒྲིག་འགོད།

en: Visitors
bo: ལྟ་ཀློག་མཁན

en: Popular content
bo: རྒྱུགས་ཆེ་བའི་ནང་དོན

en: Add to the selected roles only
bo: དམིགས་འཛུགས་བྱས་པའི་འཁྲབ་མཁན་ཁོ་ན་ལ་ཁ་སྣོན།
