Yandex.Metrics (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Pages
vi: Trang

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Save
vi: Lưu

en: Roles
vi: Vai trò

en: Month
vi: Tháng

en: Week
vi: Tuần

en: here
vi: ở đây

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
vi: Nhập đường dẫn mỗi trang trên một dòng. Ký tự '*' là ký tự đại diện. Ví dụ nhập đường dẫn %blog là cho trang blog và %blog-wildcard cho tất cả các blog cá nhân. %front là trang chính.

en: Front page
vi: Trang nhất

en: Today
vi: Hôm nay

en: Yesterday
vi: Hôm qua

en: Usage
vi: Sử dụng

en: Others
vi: Khác

en: Reports
vi: Báo cáo

en: Visitors
vi: Khách tham quan

en: Popular content
vi: Nội dung được ưa chuộng
