Yandex.Metrics (7.x-1.6) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Submit
lt: Siųsti

en: Save
lt: Saugoti

en: Roles
lt: Rolės

en: Month
lt: Mėnesis

en: Week
lt: Savaitė

en: here
lt: čia

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Įveskite vieną puslapį į eilutę. Naudokite  '*' simbolį visiems. Pvz.: Kelias yra %blog, o %blog-wildcard yra kiekvienam asmeniniam tinklaraščiui. %front yra pirmam puslapiui

en: Front page
lt: Pirmas puslapis

en: Today
lt: Šiandien

en: Yesterday
lt: Vakar

en: Usage
lt: Naudojimas

en: Authorization
lt: Leidimas

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: Add to every page except the listed pages.
lt: Pridėti kiekvienam puslapiui išskyrus nurodytam žemiau.

en: Add to the listed pages only.
lt: Pridėti tik nurodytiems puslapiams.

en: Role specific tracking settings
lt: Specifinės rolių sekimo nuostatos

en: Add tracking for specific roles
lt: Pridėti sekimą tam tikroms rolėms

en: Page specific tracking settings
lt: Specifinės puslapių sekimo nuostatos

en: Visitors
lt: Lankytojai

en: Popular content
lt: Populiarus turinys
