Yandex.Metrics (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Save
eo: Konservu

en: Roles
eo: Roloj

en: Month
eo: Monato

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
eo: Enmetu unu paĝon por lineo kiel vojoj de Drupalo. La '*' signo estas ĵokero. Ekzemplaj vojoj estas %blog por la bloga paĝo kaj %blog-wildcard por ĉiu persona blogo. %front estas la ĉefa paĝo.

en: Front page
eo: Ĉefpaĝo

en: Reports
eo: Raportoj

en: Visitors
eo: vizitantoj

en: Popular content
eo: Populara enhavo
