Yandex.Metrics (7.x-2.0-beta1) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Submit
bg: Запис

en: Language
bg: Език

en: Save
bg: Запази

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Roles
bg: Роли

en: Month
bg: Месец

en: here
bg: Тук

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
bg: Въведи една страница на ред като Drupal пътища. Символът '*' замества всичко останало (wildcard). Примерни пътища са %blog за страница на блог и %blog-wildcard за всеки персонален блог. %front е за заглавна страница.

en: Front page
bg: Начална страница

en: Number of views
bg: Брой на прегледите

en: Reports
bg: Доклади

en: Visitors
bg: Посетителите
