Yandex.Metrics (7.x-2.0-beta1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Submit
ps: ولیګه

en: Language
ps: ژبه

en: URL
ps: پته (URL)

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Month
ps: میاشت

en: Front page
ps: مخ پاڼه

en: Today
ps: نن

en: Reports
ps: راپورونه

en: Visitors
ps: ليدونکي
