Yandex.Metrics (7.x-2.0-beta2) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Submit
el: Υποβολή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Month
el: Μήνας

en: Week
el: Εβδομάδα

en: here
el: εδώ

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
el: Εισάγετε μία σελίδα ανά γραμμή ως μορφή διαδρομών του Drupal. Ο χαρακτήρας '*' είναι μπαλαντέρ. Παραδείγματα διαδρομών: %blog για τη σελίδα των ιστολογίων και %blog-wildcard για κάθε προσωπικό ιστολόγιο. %front είναι η κεντρική σελίδα.

en: Front page
el: Αρχική σελίδα

en: Today
el: Σήμερα

en: Usage
el: Χρήση

en: Number of views
el: Αριθμός αναγνώσεων

en: Reports
el: Αναφορές

en: Add to every page except the listed pages.
el: Να προστίθεται σε κάθε σελίδα εκτός από τις παρακάτω.

en: Add to the listed pages only.
el: Να προστίθεται στις παρακάτω σελίδες μόνο.

en: Role specific tracking settings
el: Ρυθμίσεις παρακολούθησης ανά ρόλο

en: Add tracking for specific roles
el: Προσθήκη παρακολούθησης για ορισμένους ρόλους

en: Page specific tracking settings
el: Ρυθμίσεις παρακολούθησης ανά σελίδα

en: Visitors
el: Επισκέπτες

en: Configuring cron
el: Ρυθμίσεις cron

en: Add to the selected roles only
el: Προσθήκη μόνο στους επιλεγμένους ρόλους

en: Add to every role except the selected ones
el: Προσθήκη σε κάθε ρόλο εκτός από τους επιλεγμένους

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
el: Αν κανένας από τους ρόλους δεν επιλεγεί, όλοι οι χρήστες θα παρακολουθούνται. Αν ένας χρήστης ανήκει σε κάποιον από τους επιλεγμένους ρόλους, ο χρήστης τότε θα παρακολουθείται (ή όχι, ανάλογα με τη ρύθμιση παραπάνω).
