Yandex.Metrics (7.x-2.0-beta2) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Pages
mg: Takelaka

en: Submit
mg: Manaiky

en: Language
mg: Teny

en: Front page
mg: Pejy voalohany

en: Reports
mg: Tatitra
