Yandex.Metrics (7.x-2.0-beta2) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Month
my: လ

en: Front page
my: ပထမဆုံး စာမျက်နှာ

en: Today
my: ယနေ့

en: Reports
my: အစီရင်ခံစာများ
