Yandex.Metrics (7.x-2.0-beta2) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Pages
si: පිටු

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Language
si: භාෂාව

en: Month
si: මාසය

en: Front page
si: මුල් පිටුව

en: Reports
si: වාර්තා
