Yandex.Metrics (7.x-2.0-beta3) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: Submit
am: አስገባ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Front page
am: ፊት ገፅ

en: Reports
am: ሪፖርቶች
