Yandex.Metrics (7.x-2.0-beta3) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Submit
ast: Unviar

en: Language
ast: Llingua

en: Save
ast: Guardar

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Front page
ast: Páxina d'entamu
