Yandex.Metrics (7.x-2.0-beta3) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: Submit
kk: Жіберу

en: Language
kk: Тіл

en: Save
kk: Сақтау

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
kk: Әр жолаққа Drupal жолдары сияқты бір парақ жазыңыз. Мысалыға блог парағы үшін %blog және әр жеке блог үшін %blog-wildcard. %front бастапқы парақ.

en: Front page
kk: Басты бет

en: Cron
kk: Хронометр

en: Number of views
kk: Қарастырған саны

en: Reports
kk: Есептер
