Yandex.Metrics (7.x-2.0-beta3) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Language
mn: Хэл

en: Save
mn: Хадгалах

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Month
mn: Сар

en: Front page
mn: Толгой хуудас

en: Reports
mn: Тайлангууд

en: Visitors
mn: Зочид

en: Configuring cron
mn: Даалгаварын төлөвлөгч (крон)-ыг тохируулах.
