Yandex.Metrics (7.x-2.0-beta4) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Pages
fil: Mga Pahina

en: Language
fil: Wika

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Roles
fil: Mga papel

en: Cron
fil: Kuron

en: Reports
fil: Mga ulat
