Yandex.Metrics (7.x-2.0-beta4) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Submit
hr: Pošalji

en: Language
hr: Jezik

en: Save
hr: Spremi

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Roles
hr: Uloge

en: Month
hr: Mjesec

en: Week
hr: Tjedan

en: here
hr: ovdje

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hr: Unesi jednu stranicu po redu kao Drupal putanje. Znamenka '*' je višeznačna. Primjer putanje je %blog za blog stranice i %blog-wildcard za svaki osobni blog. %front je za naslovnicu.

en: Front page
hr: Naslovnica

en: Today
hr: Danas

en: Usage
hr: Upotreba

en: Number of views
hr: Broj pregleda

en: Reports
hr: Izvješća

en: Visitors
hr: Posjetitelji

en: Configuring cron
hr: Podešavanje crona
