Yandex.Metrics (7.x-2.0-beta4) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Language
hy: Լեզու

en: Save
hy: Պահպանել

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Roles
hy: Դերեր

en: Month
hy: Ամիս

en: Week
hy: Շաբաթ

en: Front page
hy: Առջևի էջ

en: Today
hy: Այսօր

en: Reports
hy: Հաշվետվությունները

en: Configuring cron
hy: Կարգավորել քրոնը:
