Yandex.Metrics (7.x-2.0-beta4) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Submit
jv: Kirim

en: Language
jv: Basa

en: Save
jv: Simpen

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Roles
jv: Parāgā

en: Month
jv: Wulan

en: Week
jv: Pekan

en: here
jv: nag kéné

en: Front page
jv: Kācā Ngajeng

en: Today
jv: Dinā iki

en: Number of views
jv: Jumlah sing nonton

en: Reports
jv: Laporan

en: Visitors
jv: Pengunjung

en: Configuring cron
jv: Ngonfigurasi cron
