Yandex.Metrics (7.x-2.0-beta4) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Language
ka: ენა

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Roles
ka: როლები

en: Month
ka: თვე

en: Front page
ka: მთავარი გვერდი

en: Today
ka: დღეს

en: Cron
ka: კრონი
