Yandex.Metrics (7.x-2.0-beta4) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Submit
ku: بنێرە

en: Language
ku: زمان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Month
ku: مانگ

en: Front page
ku: پەڕەی سەرەتا

en: Today
ku: ئەمڕۆ

en: Cron
ku: کارگێڕ

en: Number of views
ku: ژماره‌ی بینین

en: Reports
ku: ڕاپۆرتەکان

en: Visitors
ku: میوانان

en: Configuring cron
ku: ڕێکخستنی کارگێڕ
