Yandex.Metrics (7.x-2.0-beta4) - en to ms translation catalogue (15 entries)

en: Pages
ms: Halaman-halaman

en: Submit
ms: Serah

en: Language
ms: Bahasa

en: Save
ms: Simpan

en: Page title
ms: Tajuk halaman

en: Roles
ms: Peranan

en: Month
ms: Bulan

en: Week
ms: Minggu

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ms: Masukkan satu halaman per barisan sebagai laluan Drupal. Aksara '*' ialah kad bebas. Contoh laluan ialah %blog bagi laman blog dan %blog-wildcard bagi setiap blog peribadi. %front ialah laman utama.

en: Front page
ms: Laman utama

en: Today
ms: Hari ini

en: Number of views
ms: Bilangan paparan

en: Reports
ms: Laporan

en: Visitors
ms: Pelawat-pelawat

en: Configuring cron
ms: Mengkonfigurasikan cron
