Yandex.Metrics (7.x-2.0) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Submit
be: Захаваць

en: Language
be: Мова

en: Save
be: Захаваць

en: URL
be: Спасылка

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Roles
be: Ролі

en: Month
be: Месяц

en: Week
be: Тыдзень

en: Front page
be: Галоўная старонка

en: Today
be: Сёння

en: Yesterday
be: Учора

en: Cron
be: Крон

en: Number of views
be: Колькасьць праглядаў

en: Reports
be: Справаздачы

en: Visitors
be: Наведвальнiкi

en: Configuring cron
be: Налада крона
