Yandex.Metrics (7.x-2.0) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Language
bn: ভাষা

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Month
bn: মাস

en: Front page
bn: শুরুর পাতা

en: Today
bn: আজ

en: Reports
bn: রিপোর্ট

en: Configuring cron
bn: cron কনফিগার করুন
