Yandex.Metrics (7.x-2.0) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Submit
oc: Sometre

en: Language
oc: Lenga

en: Save
oc: Enregistrar

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Roles
oc: Ròtles

en: Month
oc: Mes

en: here
oc: aicí

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
oc: Sasissètz una pagina per linha jos la forma de camins Drupal. Lo caractèr '*' es un joker. Sasissètz per exemple %blog per la pagina dels blogs e %blog-wildcard per cada blog personal. %front es la pagina d'acuèlh.

en: Front page
oc: Pagina d'acuèlh

en: Today
oc: Uèi

en: Yesterday
oc: Ièr

en: Cron
oc: Prètzfait planificat (cron)

en: Usage
oc: Utilizacion

en: Number of views
oc: Nombre de lectures

en: Reports
oc: Rapòrts

en: Visitors
oc: Visitaires

en: Configuring cron
oc: Configuracion del prètzfait planificat (cron)
