Yandex.Metrics (7.x-2.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Reports
pa: ਵੇਰਵੇ
