Yandex.Metrics (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Submit
sk: Odoslať

en: Language
sk: Jazyk

en: Save
sk: Uložiť

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Month
sk: Mesiac

en: Week
sk: Týždeň

en: here
sk: tu

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Na každý riadok zadajte jednu cestu. Znak * je zástupný znak. Cesta môže byť napr. %blog pre stránku blogu alebo %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je titulná stránka.

en: Front page
sk: Titulná stránka

en: Today
sk: Dnes

en: Usage
sk: Využitie

en: Others
sk: Iné

en: Number of views
sk: Počet zobrazení

en: Authorization
sk: Autorizácia

en: Reports
sk: Hlásenia

en: Add to every page except the listed pages.
sk: Pridať na každú stránku okrem vypísaných.

en: Add to the listed pages only.
sk: Pridať iba na vypísané stránky.

en: Role specific tracking settings
sk: Nastavenie sledovanie špecifické pre kategórie

en: Add tracking for specific roles
sk: Pridať sledovanie pre konkrétne kategórie

en: Page specific tracking settings
sk: Nastavenia sledovania pre špecifickú stránku

en: Visitors
sk: Návštevníci

en: Configuring cron
sk: Konfigurácia cronu
