Yandex.Metrics (7.x-2.0) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Submit
sq: Dërgo

en: Language
sq: Gjuha

en: Save
sq: Ruaj

en: URL
sq: Adresa URL

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Roles
sq: Rolet

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sq: Shkruaj një faqe për rresht si pozicione Drupal. Simboli '*' është Jolly. Shembull pozicionesh janë %blog për faqen e ditarëve dhe %blog-wildcard për çdo ditar personal. %front është faqja kryesore.

en: Number of views
sq: Numri i shikimeve

en: Reports
sq: Raportet
