Yandex.Metrics (7.x-2.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Language
sr: Језик

en: Save
sr: Сачувај

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Roles
sr: Улоге

en: Month
sr: Месец

en: Front page
sr: Насловна страна

en: Reports
sr: Извештаји
