Yandex.Metrics (7.x-2.0) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Language
ta: மொழி

en: Save
ta: சேமி

en: Page title
ta: பக்க தலைப்பு

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Month
ta: மாதம்

en: Front page
ta: முதற்பக்கம்

en: Today
ta: இன்று

en: Cron
ta: க்ரான்

en: Number of views
ta: பார்வைகளின் எண்ணிக்கை

en: Reports
ta: அறிக்கைகள்

en: Visitors
ta: பார்வையாளர்கள்

en: Configuring cron
ta: க்ரான் முறைமை
